Şive komedisi yapmıyorum

Erkan KöseOyuncu Erkan Köse, bugünlerde pek çok kişi için ‘Doksanlar’ adlı diziyi izleme sebebi… Kendisi ‘şive komedisiyle güldüren adam’ olarak anılsa da o itiraz ediyor ve “Şive komedisi, karakterlerin, kentli yazı dilinin dışında bir ağızla, kelimeleri yanlış telaffuz etmesinin güldürüsüdür. Benim karakterlerimse fikir ve mizah üretmekte” diyor.

15 Aralık 2013
bosluk

Patlak Emin Beyaz Show’da

erkan köseGeçtiğimiz günlerde Doksanlar dizisinin sevilen oyuncusu Erkan köse ( Patlak Emin ) Beyaz Show ‘un konuğu oldu

26 Kasım 2013
bosluk

Patlak Emin Çocuklar duymasın’da

çocuklar duymasınDoksanlar dizisi ile meşhur olan Patlak EminErkan Köse Çocuklar duymasın 45.bölümüne katıldı.

19 Kasım 2013
bosluk

Her Şekilde Yakında TRT1’de

her şekildeATV’nin sevilen dizisi ‘Doksanlar’ın ‘Patlak Emin’i Erkan Köse, TRT1′de yayınlanacak olan ‘Her Şekilde’ isimli bir talk show programı fragmanı yayınlandı.

19 Kasım 2013
bosluk

Patlak Emin’i, Talk Show Programı Sunacak

patlak emin

ATV’nin sevilen dizisi ‘Doksanlar’ın ‘Patlak Emin’i Erkan Köse, TRT1’de yayınlanacak olan ‘Erkan Köse Her Şekilde’ isimli bir talk show programı sunacak. Programda ‘Patlak Emin’, ‘Taksici Vahap Abi’, ‘Tilki Numan’, ‘Battal’ ve ‘İftar Dayı’gibi tiplemelere bürünecek olan Köse, birbirinden ünlü isimleri de konuk edecek.

19 Kasım 2013
bosluk

”Patlak Emin”reytingleri patlatıyor !

patlak eminPatlak Emin rolünde Erkan Köse ATV kanalında 26 Haziran’da başlayan ve devam eden bir sit-com dizi var: ‘’Doksanlar ‘’ Seksenler dizisi yapımcı ve senaristleri tarafından oluşturuluyor. Yapımında, senaristi Birol Güven ve yönetmenleri arasında Müfit Can Saçıntı gibi komedi konusunda usta eller bulunduğu için ilgi görüyor. İzleniyor..

17 Kasım 2013
bosluk

Doksanlar’daki Emin Nereli?

patlak eminDoksanlar dizisi fenomen oyuncusu Patlak Emin kimdir? Doksanlar’daki Emin Nereli?

Doksanlar Emin Kimdir? 

6 Kasım 2013
bosluk

Doksanlar Emin Kimdir?

Emin Doksanlar dizisi fenomen oyuncusu Patlak Emin kimdir?  Erkan KöseAnkara Haymana’da doğmuştur. Babası Ankara’lı, anne tarafından Bolu’ludur. Bir zamanlar Ankara’da radyo sunuculuğu yapmıştır. Erkan Köse, 2003 yılında Latif Koru ile beraber yapım ve sunumunu üstlendikleri “İsmi Yazılamayan Show” adlı talk showlarını yaparak televizyon ekranlarındaki kariyerine başlamıştır. 2010 yılında “Gecekondu” adlı Talk Show programı ile iyi bir çıkış yakalamıştır.

30 Ekim 2013
bosluk

Doksanlar’da Patlak Emin Fenomen Oldu!

patlak eminatv’nın popüler dizisi “Doksanlar”ın doksanlar 7.bölüm ‘de yayınlanan Patlak Emin karakteri damgasını vurdu.

9 Ağustos 2013
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
doksanlar kamera arkası
Seksenler
doksanlar müzik
video

En Çok Okunanlar