Doksanlar Oyuncuları 90lar’ı Anlattı

90larDoksanlar, Türkiye’nin 1990’lı yıllarını, sıradan bir mahalle ve o mahallede yaşayan sıradan insanlar üzerinden anlatan bir televizyon dizisi.
1990’lar ilk özel televizyonların yayına başladığı, her yerde özel radyoların dinlendiği, neredeyse her mahallede pop yıldızı olmak isteyen gençlerin bulunduğu, cep telefonuyla, bilgisayarla tanıştığımız yıllardır.

29 Kasım 2013
bosluk

Doksanlar ’ın genç oyuncuları 1990’da henüz doğmamıştı

doksanlarEkranların yeni dizisi Doksanlar ’da rol alan genç oyuncuların çoğunun 1990’dan sonra dünyaya geldiğini biliyor musunuz? Dizinin Darıcı’daki çeyiz dükkanlı, atari salonlu, Murat 131’li setine konuk olduk; oyunculardan Renan Bilek, Pelin Öztekin, Atılay Uluışık, Zeynep Anıl ve Semiha Bezek ile konuştuk.

30 Temmuz 2013
bosluk

Erkan Köse Kimdir?

erkan köseErkan Köse, Ankara Haymana’da doğmuştur. Babası Ankara’lı, anne tarafından Bolu’ludur. Bir zamanlar Ankara’da radyo sunuculuğu yapmıştır.

26 Haziran 2013
bosluk

Doksanlar Tanıtım Fragmanı atv’de yayınlandı

doksanlarDoksanlar dizisi pek yakında atv ekranlarında olacak. Yeni oyuncu kadrosu ile 90’lı yılları canlandıran tanıtım fragmanı yayınlandı

20 Mayıs 2013
bosluk

Seksenler Dizisi Oyuncu Kadrosu

seksenler dizisi izleSeksenler dizisi ilk günden bu yana çok fazla sevilmeye başlandı. Birol Güven’in yapımcılığı altında yapılan dizi izleyicisine kendini sevdirdi. Seksenler sağlam oyuncu kadrosuyla da dikkat çekti…

18 Mayıs 2013
bosluk

Cem Aksakal Kimdir?

Cem AksakalCem Aksakal 1983 Eskişehir doğumlu. Eğitim Durumu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı

13 Nisan 2013
bosluk

Renan Bilek Kimdir?

Recep Renan BilekRenan Bilek 1968 İstanbul doğumludur. Türk müzisyen, tiyatro oyuncusu Galatasaray Lisesi mezunudur. Orta oyuncular’da ve çeşitli filmlerde rol aldı. Bir dönem İzmir’de yaşadı; 2005’te İstanbul’a döndü.

13 Nisan 2013
bosluk

Pelin Öztekin Kimdir?

pelin öztekinPelin Öztekin, 1987 yılında İzmit’te doğdu. Tiyatrocu Rasim Öztekin’in kızıdır. İlk ve orta okulu İstanbul Fenerbahçe’de bulunan Nurettin Teksan okulunda okuduktan sonra liseyi Fenerbahçe lisesinde tamamladı.

8 Nisan 2013
bosluk

Arif Erkin Kimdir?

arif erkinArif Erkin Güzelbeyoğlu, Gaziantep doğumlu Türk mimar, müzisyen, tiyatro- sinema oyuncusu ve bürokrattır. Aslında ‘Güzel’ olan soyadını, Beyoğlu’na sevgisinden ötürü ‘Güzelbeyoğlu’ olarak değiştirtmiştir.

8 Nisan 2013
bosluk

Beste Bereket Kimdir?

beste bereketBeste Bereket (Feminik) 1982 İstanbul doğumlu. Sıradan sayılabilecek bir ailenin yetenekli kızı.Babası amatör olarak müzikle ilgileniyormuş hatta 1978’de Eurovision elemelerine bile katılmış. Annesi ise güzellik uzmanı.

8 Nisan 2013
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
doksanlar kamera arkası
Seksenler
doksanlar müzik
video

En Çok Okunanlar